BAŞSAĞLIĞI MESAJI

29.11.2016 tarihinde Adana’nın Aladağ İlçesinde bulunan kız öğrenci yurdunda meydana gelen yangında ilk belirlemelere göre 11 kız öğrencimiz ve bir vatandaşımız elim bir şekilde can vermiş 22 kız öğrencimiz ise yaralanmıştır. Yürek burkan yangın faciası sebebiyle vefat eden kızlarımıza ve vatandaşlarımıza başsağlığı, ailelerine ve Türk Milletine sabır ve yaralılarımıza acil şifalar diliyoruz.

Elim kazanın meydana gelmesinde, facianın önlenmesinde ya da büyümesinde gerekli özeni veya üstlendikleri görevi yapmayan ya da layıkıyla yerine getirmeyenlerin tespiti ile yargı önüne çıkartılması için gerekli soruşturmanın derhal yapılmasını bekliyor, çocuklarımızın hakkettikleri şekilde eğitim almaları ve barınmaları için devlet kurumlarının bir an önce üzerlerine düşen görevi layıkıyla yerine getirmesini istiyor, bir daha böyle elim faciaların yaşanmamasını diliyoruz.

HUKUKİ MÜCADELE DERNEĞİ

1 cevap
  1. illincwed
    illincwed says:

    If a woman experiences virilization symptoms while taking NPP, she should immediately stop taking the medication lasix buy mastigra fungsi obat arcoxia 120 mg tablet Since Mursi s ousting, the black market in foreign currencyhas almost disappeared after Gulf funds arrived and asconfidence in the pound increased

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.